Nasze połowy

Nowy Rozmiar naszego najlepiej sprzedającego się GiN to 1,6″. Jedne z pierwszych testów wykazały udany połów nie tylko okonia i szczupaka, ale także białej ryby – czerwonoperki, Lina i leszcz. Przynęta GiN 1,6 “ okazała się bardzo wszechstronna!


Nasza nieskazitelna przynęta na szczupaka Pumbaa 8″.


Witamy, przyjaciele! Jesień pewnie wkracza w swoje ręce, a spinningowcy, w oczekiwaniu na najlepszy czas na złapanie drapieżnika. Kontynuuję eksperymenty z nowością #Gin w rozmiarze 2 cali. Ten model stał się dla mnie jednym z ulubionych. Świetnie sprawdza się zarówno w stojącej wodzie, jak i w prądzie , prowokując ryby niezależnie od ich wielkości. Wyprofilowany kształt z prążkowanym, rozciętym ogonem nadaje przynęcie ciekawą i przyjemną dla oka grę, a odpowiednia wibracja jest bardzo dobrze uchwycona nawet przez najbardziej pasywnego drapieżnika. Wybierz animację zgodnie z życzeniem i miejscem połowu. Ta przynęta zachowuje się doskonale przy absolutnie różnych obciążeniach i opcjach okablowania. Zdecydowanie dobry wybór dla miłośników wędkarstwa Ultralight i zasłużonego miejsca w pudełku z przynętami!


Po przyjeździe, widząc bardzo przezroczystą wodę, umieszczam Alpha 3.5 ” w Kolorze 114 (naturalny) i dostaję brań na wyrzutu – szczupaka 800gr. Kilka zdjęć i powrót do wody.

W następnym punkcie Siergiej stawia Pumbaa 4.3 ” w Kolorze 004 i otrzymuje branie szczupaka trofeum (dla danego akwenu). Wywózka była bardzo widowiskowa-szczupak o długości prawie 2 razy wychodził na świecę. Zabranie ryby do podbieraka nie było łatwe (urwisty Brzeg i wielkość głowy podbieraka wyraźnie nie są odpowiednie dla ryb tej wielkości). Kilka zdjęć i powrót do wody.

Następnie, po zmianie kilku kropek, mam branie bardzo dobrego szczupaka na Choppy Fat 3.8 ” w naturalnym kolorze. Pisk tarcia zatrzymał się nagle, ryba poszła na mnie iw tym momencie popełniłem błąd, nie mając czasu na wyczerpanie, dałem Luz. W rezultacie szczupak wytrząsnął przynętę.


Dzień był wiatrem i “palącym” październikowym słońcem.
Ukrywał się w Zawietrznych zakamarkach rzeki. Podrzucił przyjacielowi kota małe okoniszki. Na wieczornej zorce wszystko się uspokoiło. Wyszedł na punkt. Wziąłem dobry szczupak na wobler. Aby złagodzić emocje i przekształcić drżenie rąk w magiczne okablowanie, zajął je spinningiem z mikrodżigiem. 4 gramy + seksik. Mieszanka jest bardzo działająca. Prawdopodobnie mandrage był poprawny, ponieważ dostaję branie na trzecim okablowaniu. A dzięki zginaniu lekkiego spinningu i pchnięciom rozumiem, że ryba jest dobra. Ale nie szczupak. Pierwsze wywrócenie, a ja, nie biorąc pod uwagę, stwierdzam, że to sum. Biorę lipgripp. Podciągać.
Z frikcionem i wszystkimi towarzyszącymi… BA!!! Lin. Ostatni raz go tu łowiłem na wędkę, dopiero 35 lat temu:). Przyjął w podsiadł. Bardzo ładne spinning Trophy 2070 gram! Decydując, że szczęście jest po mojej stronie, opierałem się na pierwszych gwiazdach, mając nadzieję na Walleye. Aby zrobić wielką trójkę trofeum River Safari. Ale wystarczyło dwójka. Tak zakończył się jeden z pięknych dni na ulubionej rzece. A było ich pięć. Pięć, październikowe dni i noce. Ponownie w swoim ulubionym domu i otoczeniu. Z ciepłem stopionego pieca, który tak niewyobrażalnie przyjemnie ogrzewa zwrócone ku niemu stopy i plecy, po dniu spędzonym w Łodzi. Z boskim jedzeniem gotowanym w piecu. Z biegnącymi po plecach gęsią skórką od zimnego stołka w mroźny poranek :))). Z hałasem skrzydeł łabędzi podczas lotu golącego. Ogólnie rzecz biorąc, jesień jest teraz bardzo ulubioną porą roku.


W nasze silikonowe przynęty jadalne włożyliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenie na temat wędkowania. I nie bez powodu! Wiele naszych przynęt działa bezawaryjnie w każdych warunkach zarówno na rzece, jak i jeziorze. Nie stosujemy soli do przynęt aby nie zniszczyć silikonu. Dzięki temu waga przynęt pozostaje dość lekka i można używać największych przynęt na lekkich wędkach bez obciążenia.
Opowiemy trochę o węgorzu “UGOR” 18cm. Historia jednego nocnego wędkowania z dwoma sandacze. Pierwszy na 2Kg a drugi 4,7 kg! A wszystko to na węgorzu w naturalnym kolorze 212. Możesz przeczytać i kupić gumę tutaj


Przynęta, która zawsze zaskakuje, to ALPHA. Pomimo rozmiaru 3,5 cala (9 cm) ta gumka robi prawdziwe cuda na stawie. Sukces ALPHA w jej żebrowanym ciele powoduje wibracje i wibracje pod wodą. Spójrz na tę piękną królową rzek i jezior – szczupaka!

Chciałbym powiedzieć kilka słów o przynęcie win-win węgorz UGOR 40cm. Ogon o długości 20cm nie pozostawi obojętnym żadnego szczupaka. To jest Jig lub jednolite okablowanie-wynik jest jeden szczupak na haku! Prawdziwy atak na tę gumkę można obejrzeć tutaj


2020.10.24
Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o wędkowaniu na Narew. W sobotę wyrwał się nad rzekę na kilka godzin. Pogoda jest zmienna, mały zachodni wiatr nie zapowiadał większych brań. Po prostu chciałem być na wodzie… Wędkę wziął ULTRA LIGHT i z brzegu obliczono tylko okonia. Moja ulubiona przynęta Scout to Choppy Fat w rozmiarze 2.8 ” i w kolorze numer 004 to fioletowy kolor, który działa w ultrafiolecie. Ładunek wybrał 4 gramy cheburashka. Pod mostem nad rzeką Narew kamienne dno i trawa, to chyba najlepsze miejsce na okonia. Drugi rzut i na pauzie kopnięcie jak bud-to zaczep. Nie ma szarpnięć jak okoń, prawdopodobnie sandacz. Bardzo silny opór i na wyjściu okoń przy 670 gramach i 35cm po braniu nie było. Tak zrobiłem łowienie ryb w 5 minut. Oczywiście szczęście ale także Choppy Fat zrobił swoje.